Apartmány Zadov, U Ryplů

ŠUMAVA

Nabídka

Nepřehlédněte

Lastminute a akční nabídky

Apartmány Zadov, U Ryplů

Apartmány U Ryplů se nacházejí v rekreačně sportovním areálu Zadov – Churáňov na samém okraji NP Šumava ve výšce 1000 m. n. m. Z apartmánů se Vám nabízí krásný pohled nejen do šumavských nížin, ale i do kopcovitého předhůří Šumavy. Jedná se o apartmány přímo v centru Zadova v těsné blízkosti lyžařských vleků, lyžařské školy, půjčovny lyží a kol, ale také v blízkosti restaurací, cukrárny a bowlingbaru.

Zadov – Churáňov patří mezi jedno z nejvyhledávanějších zimních středisek v Čechách. V zimě nabízí kvalitně upravované sjezdové tratě (7 lyž. vleků,) a novou čtyřsedačkovou lanovku. Pro běžkaře jsou k dispozici denně upravované turistické i závodní tratě.

V létě nabízí Zadov pěším turistům perfektně značené trasy a naučné stezky /přírodní poznávací okruh – Churáňov, keltské hradiště - Obří hrad i přírodní rezervace rašeliniště - Malý Polec/.

Pro cyklisty je Zadov dobrým výchozím místem s řadou dobře značených tras do Národního parku a Chráněné krajinné oblasti Šumava./Javorník, Březník, Poledník, Kašperk, Pramen Vltavy/

Blízko domu je zastávka linkového autobusu Praha – Zadov.  

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ
Šumava - turistické informace, tipy na výlety, ...