Apartmány U Ryplů, Horská Kvilda

UBYTOVÁNÍ ŠUMAVA

Nabídka

Nepřehlédněte

Lastminute a akční nabídky

Apartmány U Ryplů, Horská Kvilda

Apartmány u Ryplů se nacházejí v obci Horská Kvilda v centrální části Národního parku Šumava v nadmořské výšce 1070 m.n.m. Díky roztroušené výstavbě je Horská Kvilda velice vyhledávané místo pro letní i zimní rekreaci. Klidné prostředí, krásná krajina a jedno z nejlepších nástupních míst pro turisty, cyklisty a běžkaře, je zárukou dobrého odpočinku.

Nově zrekonstruovaná hájenka se nachází v horní části Horské Kvildy, 200metrů od hotelu Rankl. Z apartmánů je krásný výhled na vrchol Antýgl, nebo do údolí Zhůřského potoka.

Přímo u domu je nástupní místo do pravidelně upravovaných běžeckých tras, kde si na své přijdou nejen turisté, ale i vrcholoví sportovci.

V okolí jsou známá rašeliniště - Jezerní, Chalupská a Tříjezerní slať. Nejvíce vyhledávanými místy jsou Pramen Vltavy, Povydří, Březník, Boubínský prales a hrad Kašperk.

Nádherné pohledy do krajiny nabízí rozhledny na Poledníku, Javorníku, v Zadově a Boubíně.

V obci je nástupní místo ekologického autobusu po NPŠ na trase Horská Kvilda – Kvilda – Bučina, což je hraniční přechod pro pěší, lyžaře a cyklisty do Národního parku Bavorský les.

Další informace o Horské Kvildě a jejím okolí získáte na www.horskakvilda.eu a na www.sumavanet.cz

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ
Šumava - turistické informace, tipy na výlety, ...